Atviri židiniai

Projektuojame ir statome atviro tipo židinius, kai ugniakuras formuojamas iš šamotinių plytų. Malonu leisti laiką šalia atviros ugnies, bet tokio židinio trūkumas yra mažas efektyvumas ir gaisro pavojų keliančios žiežirbos. Tinkleliai, apsauginės grotelės, statomi priešais atviro židinio ugniakurą ne visiškai apsaugo nuo spragsinčios ugnies žiežirbų.

Nuo ko gi priklauso židinio kaina?

Pagrindiniai židinio sąmatos parametrai, labiausiai įtakojantys židinio kainą:

  • Židinio ugniakuras: šamotinių plytų pakura ar ketinis (plieninis) ugniakuras. Kapsulių (kasečių) kaina svyruoja nuo 600 iki 3000 EUR (ir daugiau). Priklauso nuo gamintojo, paskirties (skirti nuolatiniam kūrenimui ar ne, skirstomi pagal klases) nuo durelių formos (lenktas, prizminis ar tiesus stiklas, o gal būt yra du ir daugiau stiklų), nuo durelių atidarymo mechanizmo (pakeliamas ar tik varstomas), kapsulės dydžio, šiluminio galingumo ir t.t.
  • Židinio apdaila, pvz.: jeigu tai – marmuras (granitas), koks žaliavos kiekis bus panaudotas židinio apdailai, kokio sudėtingumo apdailos detalės. Jei pakeisime kai kurias detales (ne „kaitros zonoje“) medžiu (uosiu ar ąžuolu) – bus pigiau, pakeisime plytelėmis – kaina dar labiau sumažės.
  • Kiti sąmatos parametrai, kaip darbo (montavimo) kaina, konstruktyvinių ir pagalbinių medžiagų kiekis bei kaina, o taip pat transportavimo – komplektavimo išlaidos, kur kas mažiau įtakoja židinio kainą. Kiekvienas iš šių parametrų svyruoja nuo 100 iki 300 EUR.

SVM Group dirbtuvėse – lanksti nuolaidų sistema:

  • Nuolaida taikoma, jeigu užsakovas užsisako įmonėje pilną paslaugų komplektą (nuo projekto iki pilno darbų užbaigimo).
  • Nuolaida ugniakurui (kapsulei), užsisakantiems židinį SVM Group dirbtuvėse
  • Atskiru susitarimu, nuolaida taikoma ir kitais atvejais.

Projektų vadovas: Virginijus Glavinskas

tel. 8 610 07 491 , S. Žukausko g. 49, Vilnius

info@svmgroup.lt

Siūlome geriausią kokybės ir kainos santykį.

Užsakymai priimami:

SVM Group dirbtuvės (S. Žukausko g. 49, Vilnius)