Fotolubos

Dirbame su pirmaujančiais medžiagų įtempiamoms luboms gamintojais: Descor, Clipso, Cerutti.

Aukščiausios klasės žaliavos + unikalios gamybos technologijos = produktas, atitinkantis griežčiausius reikalavimus, taikomus šiuolaikinėms apdailos medžiagoms. Lubų pagrindui naudojamas audinys iš sudėtingo trikotažinio audimo poliesterio, padengto poliuretanu.

Lubų iš audinio privalumai – priešgaisrinis saugumas, aukštos ekologinės charakteristikos, ant medžiagos nesikaupia kondensatas ir nenusėda dulkės, jos bekvapės, o savo tvirtumu 15–20 kartų lenkia lubas iš PVC plėvelės.

Lubos iš audinio pasižymi neprilygstamomis estetinėmis savybėmis, jos sudaro idealiai lygų paviršių be siūlių, įtrūkimų ir sudūrimų. Audinio neįmanoma atsitiktinai įplėšti ar pradurti. Laikui bėgant, jis nepageltonuoja, nenutįsta, atlaiko buitinius mechaninius poveikius. Audinys yra vientisas per visą plotį ir tolygios spalvos, jį galima plauti įprasta kempine arba plovimo priemonėmis.

Lubos iš audinio pritaikytos labai žemoms temperatūroms, jas galima montuoti nešildomose patalpose, galima dažyti tiek prieš, tiek ir po sumontavimo. Tai suteikia galimybę gauti unikalią lubų spalvą. Ant lubų iš audinio galima uždėti bet kokį skaitmeninį atvaizdą.

Mes siūlome geriausią kokybės ir kainos santykį. Užsakymai priimami:

SVM Group, interjero dirbtuvės (S. Žukausko g. 49, Vilnius)