Fotoroletai

Asmenybės nepripažįsta standartų. Asmenybės ieško unikalių ir individualių interjero sprendimų. Būtent žmonėms ir įmonėms su charakteriu „Dextera“ gamina unikalius fotoroletus.

Fotoroletai – tai naujos kartos interjero elementas, neribojantis Jūsų norų ir fantazijos. Bet kokia Jūsų nuotrauka, jei tik yra tinkamos kokybės, gali būti perkelta ant audinio ir tapti fantastišku fotoroletu! Įmonėms tai yra unikali reklamos galimybė, o namų interjerą kuriančiomis asmenybėms – proga įamžinti širdžiai svarbius simbolius ar pademonstruoti kūrybos gyslelę.

Įsileiskite tiek šviesos, kiek norite, pavertę bet kurią savo fantaziją dailiu ir estetišku fotoroleto atvaizdu. Tegul ant Jūsų lango apsigyvena Jūsų pasaulio simboliai.

Fotoroletai tinka visų tipų langams ir gali būti naudojami įvairios – komercinės, gyvenamosios, miegamosios – paskirties erdvėse. „Dextera“ suteikia galimybę ant fotoroleto perkelti Jums reikšmingas realaus gyvenimo akimirkas arba išsirinkti tinkamą atvaizdą iš „Dextera“ kolekcijos. Kuo didesnė nuotraukos rezoliucija, tuo kokybiškesnė fotoroleto raiška.

Minimali nuotraukos rezoliucija turėtų siekti 3000×2000 pikselių (px), 300dpi. Maksimalūs galimi fotoroleto išmatavimai siekia 1.55m. x 2.10m.

Audiniai: fotoroletų drobės gaminamos iš aukščiausios kokybės „Decotex” audinio. Šis audinys leidžia estetiškai atvaizduoti smulkiausius Jūsų pasirinktos nuotraukos elementus, išryškinant plačią spalvų ir atspalvių įvairovę. Internetiniame puslapyje esančių audinių spalva gali nežymiai skirtis nuo realiai turimų audinių spalvos. 

Valdymas: Kad pasaulis suktųsi taip, kaip norite Jūs, o šviesa būtų valdoma patogiai, galite rinktis Jums tinkamiausią fotoroletų valdymo mechanizmą. Kaip ir kiti „Dextera“ roletai, fotoroletai pasižymi plačiomis rankinio ir elektrinio valdymo galimybėmis.

Mes siūlome geriausią kokybės ir kainos santykį. Užsakymai priimami:

SVM Group, interjero dirbtuvės (S. Žukausko g. 49, Vilnius)