Diena-Naktis roletai

Kartais nesinori rinktis. Kartais norisi gauti viską viename, neperkraunant erdvės dieninėmis ir naktinėmis užuolaidomis. Šiam tikslui geriausiai tinka roletai „Diena-Naktis“, kurie yra sudaryti iš šviesesnių ir tamsesnių juostų. Atstodami dienines ir vakarines užuolaidas, roletai „Diena-Naktis” įgalina pačius įvairiausius šviesos intensyvumo lygius.

Tereikia vieno Jūsų rankos mosto, ir roleto raštas keičiasi kartu transformuodamas visą Jūsų namų erdvės ir šviesos dinamiką. Roletai „diena-naktis“ taip pat pasižymi plačia spalvų, storių bei vaikiškų dizaino sprendimų įvairove. Kartu kurkime pasaulį pagal Jus!

Roletai „Diena-Naktis“ leidžia pasislėpti nuo saulės, tačiau patalpos visiškai neužtemdo. Tik Jūs žinote, kaip skirtingu dienos metu turi atrodyti Jūsų namai.

Norimą vaizdą visada išgausite atitinkamai reguliuodami „Diena-Naktis“ roletą. Šis sudarytas iš specialaus dvigubo audinio: du ZEBRA audinio sluoksniai leidžia kurti pritemdymo efektą, patalpą pilnai užtemdyti arba roletą pakelti ir pilnai įsileisti šviesą. Be šių pagrindinių padėčių, „Diena-Naktis“ roletai įgalina ir gausybę tarpinių šviesos režimų.

Tinka visų tipų durims, langams, nišoms. Roleto mechanizmas gali būti tvirtinamas prie plastikinio lango, į nišą, lubas arba sieną, ant nišos, lubų arba sienos. Galimi laisvai kabančio audinio variantai arba su kreipiančiosiomis, kurios išlaiko audinį prigludusį prie lango ir leidžia patogiai jį atidaryti. Funkcionalus mechanizmas leidžia užfiksuoti audinį pageidaujamame aukštyje.

Mechanizmo vamzdžių storis: nuo 19mm. iki 36 mm. Galimos įvairios mechanizmo spalvos: balta, ruda, pilka, antracitas, medžio imitacija.

Audiniai: šiems daugiafunkciniams roletams paruošėme platų audinių pasirinkimą. Siūlomi ne tik vienspalviai, bet ir raštuoti, vaikų kambariams pritaikyti audiniai. Paskambinkite, ir mūsų dizainerė atvažiuos pas Jus į namus su audinių pavyzdžiais, padės išsirinkti Jums tinkamiausią variantą. Taip pat išmatuos langus.  

Valdymas: „Diena-Naktis“ roletas gali būti valdomas grandinėle iš viršaus į apačią, rankenėle iš apačios į viršų arba nuotoliniu būdu, integruojant įkraunamą arba saulės baterija maitinamą variklį.

Mes siūlome geriausią kokybės ir kainos santykį. Užsakymai priimami:

SVM Group, interjero dirbtuvės (S. Žukausko g. 49, Vilnius)