Satininės įtempiamos lubos

Satininės įtempiamos lubos – tai į vieną sujungti matinių bei blizgių lubų privalumai. Satininės lubos pasižymi labai nežymiu paviršiaus atspindėjimu, sukuriančiu neįtikėtiną perlamutrinį žvilgėjimą. Švelniai išsklaidydamos šviesą, satininės lubos sukuria kambaryje jaukią ir komfortišką aplinką.

Satininės įtempiamos lubos labai universalios, jos organiškai dera bet kokio dizaino interjere. Dažnai satininės įtempiamos lubos pasirenkamos įrenginėjant viešbučius, miegamuosius ir vaikų kambarius, tačiau jos taip pat gražiai atrodys tiek prieškambaryje, tiek ir vonios kambaryje.

Satininės lubos – tai švelnus blizgių lubų žvilgesys ir matinių lubų klasika! Todėl šios lubos puikiai papildys tiek klasikinį, tiek ir šiuolaikinį ryškaus dizaino interjerą.

Jūs galite pasirinkti įvairių spalvų satinines lubas (baltos, šviesiai rusvos ir t.t.). Pažiūrėkite, kaip atrodo satininės įtempiamos lubos nuotraukose.
Dera pabrėžti, kad satininės įtempiamos lubos taip pat labai gražiai atrodys ir biurų patalpose. Jų įrengimo aktualumas akivaizdus: po idealiai lygiomis ir glotniomis lubomis galima lengvai paslėpti įvairias komunikacijų linijas. Be to, ant tokių lubų galima lengvai atspausdinti įmonės logotipą, papildomai reklamuojant klientams savo prekės ženklą.
Satininės įtempiamos lubos savo lengvu šviesų žaismu suteiks Jums jaukią atmosferą, estetišką vaizdą ir malonų komfortą.
Atkreipkite dėmesį į tai, ar satininių įtempiamų lubų įrengimui nėra paskelbta akcija, ar nėra taikomos nuolaidos.

Mes siūlome geriausią kokybės ir kainos santykį. Užsakymai priimami:

SVM Group, interjero dirbtuvės (S. Žukausko g. 49, Vilnius)