Vidaus durys Moderno

350.00 

Vidaus durys MODERNO (Voster, Lenkija)
Durų gamybai naudojamos tik aukštos kokybės sertifikuotos medžiagos.
Durų varčia ir reguliuojama stakta – stiprios ir patikimos konstrukcijos.
Pasirūpinkite anksčiau ir užsisakykite dabar, nes durų gamybos terminas – 5-6 savaitės.
Varčios kaina nurodyta be reguliuojamos staktos. Staktos kaina priklauso nuo sienos storio (nuo 80 mm iki 420 mm). Durys MODERNO su paslėptais vyriais, t.y. be užlaidos.
Patikslinkite Jūsų staktos kainą: 869941812 arba info@svmgroup.lt
Durys gaminamos pagal individualius užsakymus. Spalvos derinamos individualiai.
Pakvieskite specialistą su durų spalvų paletę į namus. Taip pat kviečiame Jus apžiūrėti duris VOSTER ekspozicijoje (S. Žukausko g. 49, Vilnius).

Kategorijos: ,

Aprašymas

Vidaus durys MODERNO (Voster, Lenkija) Durų gamybai naudojamos tik aukštos kokybės sertifikuotos medžiagos. Durų varčia ir reguliuojama stakta – stiprios ir patikimos konstrukcijos. Pasirūpinkite anksčiau ir užsisakykite dabar, nes durų gamybos terminas – 5-6 savaitės. Varčios kaina nurodyta be reguliuojamos staktos. Staktos kaina priklauso nuo sienos storio (nuo 80 mm iki 420 mm), taip pat nuo to, ar durys – su užlaida (kai vyriai matomi) arba be užlaidos (kai vyriai paslėpti). Patikslinkite Jūsų staktos kainą: 863063044 arba info@svmgroup.lt Durys gaminamos pagal individualius užsakymus. Spalvos derinamos individualiai. Pakvieskite specialistą su spalvų paletę į namus. Taip pat kviečiame Jus apžiūrėti duris VOSTER ekspozicijoje (S. Žukausko g. 49, Vilnius).