Lauko durys

[cg_content_strip height=“450px“ outer_link=“/vidaus-durys/“ width=“100%“ margin_bottom=““ bg=“#333333″ valign=“top“ halign=“center“ text_align=“center“ color=“light“ animation=“none“ text_fade_out=“no“ custom_content_css=““ bg_img=“67841″ bg_img_type=“simple“]
Vidaus Durys Plačiau
[/cg_content_strip]
[cg_content_strip height=“450px“ outer_link=“/virtuves-baldai/“ width=“100%“ margin_bottom=““ bg=“#333333″ valign=“top“ halign=“center“ text_align=“center“ color=“light“ animation=“none“ text_fade_out=“no“ custom_content_css=““ bg_img=“67846″ bg_img_type=“simple“]
Virtuvės Baldai
Plačiau[/cg_content_strip]
[cg_content_strip height=“450px“ outer_link=“/ivairios-paskirties-durys/“ width=“100%“ margin_bottom=““ bg=“#333333″ valign=“top“ halign=“center“ text_align=“center“ color=“light“ animation=“none“ text_fade_out=“no“ custom_content_css=““ bg_img=“67845″ bg_img_type=“simple“]
Įvairios Durys
Plačiau [/cg_content_strip]
[cg_content_strip height=“450px“ outer_link=“/akcijos/“ width=“100%“ margin_bottom=““ bg=“#333333″ valign=“top“ halign=“center“ text_align=“center“ color=“light“ animation=“none“ text_fade_out=“no“ custom_content_css=““ bg_img=“67850″ bg_img_type=“simple“]
Akcijos
Plačiau [/cg_content_strip]

Lauko durys

[vc_separator color=“#e2e2e2″ type=“small“ position=“center“ thickness=“2″ up=““ down=““]

Pirmasis dalykas, kurį mato ateinantis svečias yra lauko durys. Tai skiriamasis gyvenamosios vietos bruožas, sukuriantis pirmą įspūdį apie Jūsų namus. Kiekvienam norisi, kad namų durys būtų saugios, šiltos, atsparios drėgmei, turėtų puikias termo ir garso izoliacines savybes, papuoštų eksterjerą.

Pagal ką rinktis lauko duris?

Duris įprasta derinti prie namo apdailos, išorinių sienų spalvos, o kartais net ir ir prie langų rėmų. Žinoma, kad lauko durys yra matomos ne tik iš išorės, bet ir iš vidaus. Todėl renkantis duris reikėtų atkreipti dėmesį ne tik į namo išorę, o taip pat apsvarstyti vidaus interjero sprendimus, pavyzdžiui, koridoriaus plotą. Ne paslaptis, kad tamsios spalvos yra sunkesnės bei patalpas vizualiai mažina, o šviesios spalvos – atvirkščiai, suteikia didesnės erdvės įspūdį. Be abejo, šie rodikliai nėra patys svarbiausi, renkantis duris. Pagrindinis lauko durims keliamas reikalavimas yra saugumo lygis. Bene svarbiausia, jog namų durys buvo tvirtos, atsparios bei patikimai saugotų namus.

Renkantis namų duris, pirmiausia reikėtų atsižvelgti į durų angos dydį. Jei statomas naujas namas, apie šį parametrą reikėtų mąstyti dar ruošiant namo projektą. Taip būtų galima iš anksto sutaupyti ne tik laiko, bet ir pinigų, nes įsigyjant duris neapgalvotas angos dydis yra bene didžiausia klaida, kainuojanti papildomai. Jei anga per aukšta, jos aukštis per didelis standartinėms durims, bus reikalingas viršlangis, o jei per plati – reikės praplatinimo arba dvivėrių durų. Visos papildomos detalės reikalaus dar kartą pakratyti piniginę bei pakeis durų vaizdą.

Tinkamiausių durų Jūsų namams pasirinkimas yra varijuojantis ne tik dizainu, spalva ar išmatavimais. Bene pagrindinis skirtumas yra medžiagos bei gamybos būdai. Pagal tai skiriamos penkios lauko durų rūšys – plastikinės, aliuminės, plieninės, klijuotos medienos ir kompozitinės, stiklo pluošto lauko durys. Visos jos turi savų privalumų, kurios atsiskleidžia individualiais atvejais, pasirinkus tam tikras duris. Remiantis paskutinėmis namų durų tendencijomis, rinkoje atsiranda gaminių, kuriuose daugelis minėtų medžiagų yra linkę maišytis, tokiu būdu pagamintos durys tarnautų dar patikimiau. Derinant skirtingų medžiagų teigiamas savybes, gaunamas puikus rezultatas – gera šilumos izoliacija, ilgaamžiškumas, plačios galimybės renkantis apdailos medžiagas.

Maksimalus saugumas

Šarvuotas duris galima drąsiai vadinti saugiausiomis, nes nuo sugadinimo jas apsaugo ištisinis plieno lakštas, kuris yra po apdaila. Metalinė tokių durų stakta yra sunkiai deformuojama. Visgi saugumą geriausiai užtikrina spynos. Metalinių durų konstrukciją galima nesunkiai keisti bei derinti prie norimos įmontuoti spynos.

Eksploatacija

Įėjimo durims yra keliamas 5 metų garantijos reikalavimas. Būtent tiek laiko jos privalo išlaikyti savo eksploatacines savybes. Įprastai durų komponentams suteikiamos atskiros garantijos, kurios dažniausiai būna skirtingos trukmės. Visgi, kiekvienų lauko durų konstrukcija apskaičiuota bei pagaminta taip, kad tinkamai naudojant, jos išliktų patvarios ištisus metus.