Roletai stoglangiams

Komfortas, estetika ir gaiva – tai formulė, kurią „Dextera“ siūlo Jūsų palėpėms. Pamirškite kaitrą ir įkyrius spindulius, patenkančius į Jūsų poilsio ir darbo erdves pro stoglangius. Tegul Jūsų palėpėje karaliauja gaiva.

Roletai stoglangiams yra pritaikyti montavimui ant pasvirų langų. Roletų gamyboje naudojamas spyruoklinis mechanizmas ir specialios kreipiančiosios, leidžiančios užfiksuoti roletą bet kurioje padėtyje. Siekiant puikaus estetinio įspūdžio, Jūsų pasirinktas audinys yra paslepiamas stoglangio roleto kasetėje.

Roletai gali būti pritaikyti įvairių gamintojų ir įvairių tipų stoglangiams.

Mechanizmams naudojamas 20 mm. vamzdis, o sistemos komponentai gali būti pilkos arba gelsvos spalvos.

Svarbus roletų stoglangiams privalumas – specialios kreipiančiosios, nepaliekančios tarpelių roleto šonuose. Tai reiškia, jog, esant poreikiui, užkirsite kelią net ir smulkiausiam šviesos prasiskverbimui.

Audiniai: šiems roletams „Dextera“ siūlo įvairų audinių asortimentą. Internetiniame puslapyje esančių audinių spalva gali nežymiai skirtis nuo realiai turimų audinių spalvos. 

Valdymas: naudojant specialių apatinį profilį, roleto audinys nuleidžiamas ir pakeliamas, taip pat gali būti fiksuojamas bet kurioje padėtyje. Spyruoklinis mechanizmas palaiko audinį dailiai ir lygiai įtemptą. Įtempimą taip pat palaiko apatinis profilis ir kreipiančiosiose esančios audinio kniedės.

Mes siūlome geriausią kokybės ir kainos santykį. Užsakymai priimami:

SVM Group, interjero dirbtuvės (S. Žukausko g. 49, Vilnius)