Markizės

Populiariausias kupolinių markizių modelis – „Romantic“.

Senąja miesto aura kvėpuojantys viešbučiai, restoranai ir kavinės vasaros sezono metu susiduria su dvigubu iššūkiu: apsaugoti savo lauko erdves nuo kaitros ir saulės spindulių ir tuo pačiu puoselėti savo unikalų eksterjero stilių.
Jomis elegantiškai pridengsite savo pastato įėjimus bei langus, o eksterjerą paįvairinsite tikra pietietiškos klasikos puošmena.
Pagrindinės kupolinės markizės funkcijos:
Terasos ir balkonų apsauga nuo saulės;
Jaukumo efekto suteikimas;
Galimybė sudaryti reguliuojamo ploto šešėlį.
Kupolinės markizės yra tobulas sprendimas norint uždengti langus arba duris. Jos yra panašios į įprastas terasines markizes ir gali būti naudojamos daugybę metų. Kupolinės markizės yra pagamintos iš anoduotų aliuminio profilių ir padengiamos akriliniu audiniu.

Kupolinės markizės paskirtis – apsaugoti patalpas nuo tiesioginių saulės spindulių.

Markizės konstrukcija yra pagaminta iš aukštos kokybės tvirto aliuminio, kuris yra atsparus korozijai ir deformacijai. Lyginant su plastiku, aliuminis yra gerokai atsparesnis ilgalaikiam saulės poveikiui. Naudojamas tik aukščiausios rūšies aliuminis – lengvesnis nei įprasta, tačiau atsparus vėjui. Markizių akrilo pluošto audiniai yra dažyti ir verpimo metu impregnuoti, taip pat apsaugoti nuo pelėsio bei blukimo. Markizių paviršius antistatinis. Konstrukcijoje yra panaudoti tik cinkuoto arba nerūdijančio plieno varžtai, todėl jiems lietus nėra baisus.

Mes siūlome geriausią kokybės ir kainos santykį. Užsakymai priimami:

SVM Group, interjero dirbtuvės (S. Žukausko g. 49, Vilnius)